ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

Назва регуляторного акта: «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».
Регуляторний орган: Іванівська сільська рада Барвінківського району Харківської області
Розробник:  виконавчий комітет Іванівської сільської ради Барвінківського району Харківської області та постійна комісія сільської ради з з питань планування, бюджету, фінансів та соціального захисту населення.
Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до сільського бюджету у 2020 році.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Іванівської ради Барвінківського району Харківської області (з 01.06.2019 р.)

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Іванівської сільської ради Барвінківського району Харківської області «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ НА 2019 РІК ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БАРВІНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ від 29 травня 2019 року №-УІІ Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік