Села Іванівської сільської ради матимуть вуличне освітлення

Минулого року саме на святковий день села в Іванівці, центральній садибі сільської ради, було пробне включання вуличного освітлення. Тоді за кошти сільського бюджету було виконано всі роботи по монтуванню електромережі. І вже рік іванівців не лякають вечірні сутінки.

А ось в Червоній Поляні, Високому та Великій Андріївці, що входять до складу сільської ради, проблему вуличного освітлення місцевим бюджетом вирішити просто нереально: на ці роботи потрібно півмільйона гривень. І тоді депутат районної ради по цьому виборчому округу В.І. Ромах та актив сільської громади звернулися за допомогою до  депутата райради, першого заступника губернатора Харківщини М.Л. Беккера. Проблему зрозуміла і посприяла вирішенню губернатор Ю.О. Світлична.  Необхідні 500 тисяч гривень виділені із обласного бюджету.

Наразі роботи по монтуванню вуличної мережі і встановленню ліхтарів  по селах Високе, Велика Андріївка, Червона Поляна  вулиці Центральна  і Молодіжна завершені повністю.